معرفی بازرگانی اروند تجارت مهتدی title=

معرفی بازرگانی اروند تجارت مهتدی

مجموعه آروند تجارت مهتدی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1371 در زمینه واردات آهن آلات ورق ،کلاف،شمش، نبشی و میلگرد از کشورهای روسیه ،اوکراین ، جمهوری آذربایجان آغاز نموده و تا سال 1385 تجارب ارزنده ای در تامین و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کار آمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی گردیده است. و از سال 1385 جهت ارایه خدمات گسترده و هرچه بهتر به مشتریان گرامی فعالیت خود را به صورت فروش عمده از کلیه کارخانجات داخلی کشور اغاز نمودیم


 مجموعه  آروند تجارت مهتدی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1371 در زمینه واردات آهن آلات  ورق ،کلاف،شمش، نبشی و میلگرد  از کشورهای روسیه ،اوکراین ، جمهوری آذربایجان آغاز نموده  و تا سال 1385 تجارب ارزنده ای در تامین و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کار آمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی گردیده است.  و از سال 1385 جهت ارایه خدمات گسترده و هرچه بهتر به مشتریان گرامی فعالیت خود را به صورت فروش عمده از  کلیه کارخانجات داخلی کشور اغاز نمودیم 

خدمات آروند تجارت مهتدی :
 
ـ فروش انواع میلگرد , تیرآهن , نبشی , ناودانی , ورق , قوطی , پروفیل  ،اسفنجی و گندله
ـ تامین کنده آهن آلات مورد نیاز اشخاص حقیقی و سازمان های خصوصی و دولتی با پایین ترین قیمت روز بازار و کیفیت مورد درخواست مشتری
-عرضه و فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی به بازارهای خارجی
 
ـ ارسال محصولات خریداری شده با کمترین زمان و هزینه حمل به کلیه نقاط کشور
 
ـ ارایه لحظه به لحظه آخرین قیمت اعلام شده توسط تولید کنندگان محصولات فولادی
 
ـ ارایه اخرین اخبار و رویدادهای بازار آهن کشور
 
ـ تحلیل بازار آهن و فولاد توسط کارشناسان مجرب و ارایه آن به مشتریان گرامی
 
ـ نمایش همزمان معاملات بورس فلزات
 
اهداف و ارزش های   شرکت اروند تجارت مهتدی
 
مجموعه اروند تجارت با بهرگیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارایه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما فراهم نماییم.
ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان بر پایه اصول مشتری مداری احساس رضایتمندی را به شما عرضه نماییم.
امید است بتوانیم به آنچه گفته و اعتقاد داریم عمل نمایید.سخن مدیر عامل
 
در دنیای فراصنعتی امروز سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.
 
اگر امروز از نام شرکت اروند تجارت بعنوان نماد اعتماد یاد می‌شود و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از 30سال تجربه و پیشتازی در صنعت فولادی است. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت اروند تجارت مهتدی مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند. بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی خدمات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.
 
امروزه عوامل اصلی موفقیت; داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.
 
اینجانب بهرام مهتدی مدیر عامل شرکت اروند تجارت مهتدی از زمان شروع فعالیت خود در عرصه فولاد از سال 1385 با رعایت حقوق کارمندان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل عرضه بعنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده ام. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت اروند تجارت مهتدی این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات بازرگانی داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکاران همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم.
 
لذا در شرکت اروند تجارت مهتدی همواره احترام به نظرات و خواسته های مشتریان در کنار توضیحات فنی تیم تخصصی سرلوحه کار خود قرار داد. خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه اروند تجارت مهتدی توانسته ایم از نیازهای مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم. همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، خدماتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای صنعت این مرز و بوم باشد. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.
 
 


اروند تجارت

برای اطلاع سریع تر از فعالیت های شرکت بازرگانی اروند تجارت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

English فارسی